Znaleziona galeria
Galeria Bellotto
ul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa
(022) 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: 11.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (31)
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Ostatni promień słońca , 2019
Olej na płótnie,51 x 51 cm
Obraz sygnowany

3 300 zł

09-10-2019
Nowość
TUREK Piotr (ur. 1961, Łódź)
Paralele , 2016
Olej, płótno, o wymiarach 116 x 89 cm

9 000 zł

09-10-2019
Nowość
Pejzaż miejski Helena Jawniszko (1866 - 1935)
Olej na płótnie, 50 x68 cm
sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
Nowość
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Pejzaż z drzewem
Olej na płycie,45 x 28 cm
Sygnowany,oprawiony

7 000 zł

09-10-2019
Nowość
BOLLER Louis (Jakob Ludwig Wilhelm) (1862-1896)
Pejzaż -pole
Olej na płycie,30 x 48 cm
Sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
Nowość
STEFANOW Piotr
DRZWI MITORAJA , 2018
(Kościół Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie)
Akwarela,papier,47 x 64 cm
w świetle passe - partout,oprawiona,sygnowana

1 750 zł

08-10-2019
Nowość
MAGNER Zygmunt (1937 Katowice - 2011)
Abstrakcja NR 3291 , 1981
Olej na płótnie,55 x 46 cm
Sygnowany,oprawiony.

6 500 zł

08-10-2019
Nowość
STEFANOW Piotr
BENTLEY 1930 , 2019
Obraz olejny, 45 x 54 cm z 2019 roku.
Obraz sygnowany,opisany,oprawiony.

4 500 zł

08-10-2019
Nowość
ORLIŃSKI Andrzej (ur. 1951)
KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO KRZYŻA , 2017
Obraz olejny, według Canaletta z 1778 roku,
80 x 110 cm
Sygnowany,oprawiony w złotą ramę.

10 000 zł

08-10-2019
Nowość
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Jazzowe kwiaty , 1998
Olej na płótnie,65 x 81 cm
oprawiony,sygnowany.
Obraz został zakupiony na aukcji charytatywnej Fundacji Pro Bono.
Z tyłu obrazu znajdują się podpisy różnych artystów,

50 000 zł

08-10-2019
Nowość
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Chaty
Olej na płótnie,60 x 50 cm
Sygnowany,oprawiony.

10 000 zł

08-10-2019
Nowość
DAMIĘCKI Patryk (ur. 1969)
Zefir , 2019
olej na płótnie
80 x 100 cm
sygnowany,oprawiony

7 300 zł

08-10-2019
Nowość
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Wiosna , 2019
olej na płótnie
27 X 33 cm
sygnowany,oprawiony

2 150 zł

08-10-2019
Nowość
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Pejzaż , 2019
Olej na płótnie
72 x 50
sygnowany

3 500 zł

08-10-2019
Nowość
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Pejzaż , 2011
Olej na płótnie o wymiarach 45 x 55 cm,
technika laserunek
sygnowany

5 900 zł

08-10-2019
Nowość
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Dwa koty w pokoju , 2006
Olej na płótnie ,technika laserunek
wymiary 80 x 70 cm, 2006 rok, sygnowany.

9 200 zł

08-10-2019
Nowość
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Wiosna , 2019
Papier, grafika o wymiarach 47 x 32 cm w świetle passepartout
oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
Nowość
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Rodzinka , 2019
Papier, grafika o wymiarach 35 x 37 cm w świetle passepartout oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
Nowość
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Chatki przy mostku
Olej/płyta,30 x 41 cm
sygnowany,oprawiony

5 000 zł

08-10-2019
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie
Olej na płótnie o wymiarach 38 x 50 cm
Sygnowany w lewym dolnym rogu
oprawiony

9 000 zł

08-10-2019
Nowość
BRATKOWSKA Bożena (ur. 1933)
Raj , 2004
Grafika, papier, monotypia, 60 x 42,5 cm, 2004 r,
sygnowana, oprawiona.

2 200 zł

18-05-2018
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Przekupki
olej, płyta, 35 × 25 cm w świetle oprawy
Sygnowany,oprawiony w ramę z epoki.

9 000 zł

07-10-2019
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Gmach Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
Rysunek z połowy XX wieku, sygnowany, oprawiony.
Galeria Bellotto Warszawa 228268592

490 zł

30-05-2018
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Autoportret , 1970
Serigrafia / papier, 38 x 28 cm (w świetle passe - partout),1970 rok, sygnowana ołówkiem, oprawiona we wspólczesną ramę.

990 zł

18-05-2018
PĘCAK Maciej (ur. 1964)
Golfista , 2015
Brąz patynowany, na podstawie drewnianej, ok. 21 cm wysokości, 2015 rok

1 200 zł

30-05-2018
liczba obiektów: 31