Znaleziona galeria
Fibonacci Art Studio. Galeria Sztuki Współczesnej
511 08 08 08
biuro@fibonacciart.pl
Godziny otwarcia:
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Stargard Szczeciński. Rok powstania 1990, Olej,... , 1990
Stargard Szczeciński. Rok powstania 1990, Olej, płótno 100 x 73cm, w oprawie 130 x 100cm. Sygnowany, datowany. Poza tym NR:IX:42G-1404. Obraz oprawiony.
14-10-2019
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
PERSEUSZ / 1988 rok. Edycja 297/1000 , 1988
Rzeźba z brązu Igora Mitoraja PERSEUSZ. Rok 1988. Wymiary na podstawie kamiennej 38 x 48 cm
29-09-2019
liczba obiektów: 2